HAKKIMIZDA

Önce Can Güvenliği ilkesini kendisine asli prensip edinmiş olan şirketimiz, alanında uzman iş yeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personelleriyle iş yerlerimize 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu ve ilgili diğer mevzuatların tüm gerekliliklerini noksansız şekilde yerine getirmek amacıyla kurulmuştur.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Nisan 2017’de ortak sağlık güvenlik birimi olarak yetkilendirilen Eymen İş Sağlığı ve Güvenliği, Diyarbakır ve coğrafi sınırı bulunan illere (Mardin, Batman, Muş, Adıyaman, Bingöl, Malatya, Elazığ, Şanlıurfa) hizmet vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

EĞİTİM

Şirketimiz işe yeni alınan personelin çalışacağı iş pozisyonuna göre gerekli İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimlerini, işe intibak sürecinde vermektedir.

İNSAN KAYNAKLARI

Eymen OSGB kalite ve başarının güçlü insan kaynakları politikasından geçtiğini bilmektedir. İyi eğitim almış, kendine güvenen, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın bireylerle vizyonumuz, hedeflerimiz ve ortak değerlerimiz doğrultusunda çalışmak insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Çalışanlarının mutluluğu firmamız için oldukça önemlidir. Gerek sosyal imkanlar gerekse eğitim imkanları ile firmamız kendi sektöründe en iyiler arasında yer almayı hedeflemektedir. Tüm çalışanlarımıza sunduğumuz servis imkanı, performansa dayalı ücretlendirme politikası ve sosyal güvence ile şirketimiz personelinin huzurlu ve mutlu bir ortamda çalışmasını amaçlamaktadır.

Firmamızın açık pozisyonlarında değerlendirilmek üzere lütfen özgeçmişinizi info@eymenosgb.com.tr adresine gönderiniz.