Enerji çağında yaşadığımız bugün ihtiyaç duyduğumuz enerjinin büyük bir çoğunluğu elektrik enerjisidir. Elektrik enerjisinin iletimi ve dağıtımında kullanılan transformatörlerin üretimini gerçekleştiren firmamız, enerji kaynaklarını verimli ve çevreye duyarlı şekilde değerlendirip ülke ve dünya refahına en yüksek katkıyı sağlayabilmek amacı ile yatırımlarını gün geçtikçe arttırarak sektöründe öncü firma pozisyonunda ilerlemektedir.

Genç, güler yüzlü, hızlı ve dinamik satış ekibimiz ile her türlü destek için sizlerin yanındayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız üretimde ve hizmette öncelikli hedef olarak kaliteyi baz almaktadır.

Bu hedef doğrultusunda üretimin tüm prosesleri, deneyimli ve işinde uzman kalite kontrol ekibimiz tarafından her aşamada kontrol edilmektedir. Firmamız TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS EN ISO 17025 ve OHSAS 18001 olmak üzere birçok yönetim sistemine sahiptir. Üretimin ilgili projeye ve kalite yönetim sistemlerine uygun olarak tamamlanması sağlanmakta, ilgili uygunsuzluklar düzeltici ve önleyici faaliyetler uygulanarak giderilmektedir. Tüm süreçler kayıt altına alınarak takip edilir. Süreçlerde elde edilen veriler incelenerek gerekli görülen proseslerde kaizen çalışmaları yürütülür.

Müşteri geri dönüşleri müşteri hizmetleri bölümümüz tarafından müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak titizlikle irdelenir ve servis ekibimizin 7/24 hizmet verebilecek şekilde planlaması yapılır.

İşçi sağlığı ve iş güvenliğine çok önem veren firmamız her hafta düzenli olarak çalışanlarına eğitim vermekte, gerektiğinde ilgili uzman kuruluşlardan destek almaktadır.